Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители: 2500
90+6′

Край на мача!

90′

Домакините успяха да разиграят добре с едно докосване, като в крайна сметка Хайдаров отправи мощен шут, който вратарят на Крумовград Янко Георгиев успя да отрази.

90′

Пет минути добавено време.

89′

Жълт картон и за Мартин Петков от "смърфовете".

83′

Капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев изблъска в гръб Матей Шимич, след което изрази недоволство от решението на главния съдия да отсъди нарушение в тази ситуация и стана поредният футболист в мача, който получи официално предупреждение.

Снимка 684427

Източник: startphoto.bg

77′

Жълт картон и за Мартин Хайдаров.

75′

Проява на колегиалност от вратаря на Крумовград Янко Георгиев, който оказва помощ на получилия схващане играч на Локомотив (Пловдив) Тодор Павлов.

68′

Три минути след като домакините удариха греда, гостите повториха упражнението. Серкан изпълни фаул и завари неподготвена отбраната на "смърфовете", Диего  навлезе в наказателното поле и отправи удар, който преодоля Луков, но топката срещна гредата.

67′

Влезлият преди малко в игра Наско Милев получи жълт картон.

65′

ГРЕДА!

Най-чистото положение за домакините от началото на мача. Христо Иванов получи топката в наказателното поле, преодоля Лукас Сантана и отправи удар по земя, който се отби в страничната греда.

65′

Авторът на втория гол за гостите Матеус Енрике е заменен от Наско Милев.

62′

Христо Иванов стреля от границата на наказателното поле, но Янко Георгиев спаси.

59′

Двойна смяна в състава на домакините. Владимир Медвед и Мартин Петков се появиха на терена, а играта напуснаха Жулиен Лами и Николас Пенев.

59′
55′

Жълт картон и за Хорхе Сегура от състава на домакините.

53′

Решителна намеса на Хорхе Сегура, който не позволи на Матеус Енрике да застраши пазената от Мартин Луков врата.

Снимка 684426

51′

Кристиян Пешов получи официално предупреждение от главния съдия на срещата Петър Кузев.

51′

Капитанът на Крумовград Божидар Кацаров бе заменен от Ерол Дост.

45′

Начало на второто полувреме!

45+2′

Край на първата част!

45′

Две минути добавено време.

42′

Принудителна смяна в състава на домакините. Йоан Н'зи получи контузия и бе заменен от Мартин Хайдаров

35′

Първи удар в очертанията на вратата на гостите, отправи го Жулиен Лами, но Янко Георгиев спаси без проблем.

32′
Снимка 684434

ГОЛ ЗА КРУМОВГРАД! МАТЕУС ЕНРИКЕ УДВОИ АВАНСА НА ГОСТИТЕ!

Още една добра атака на гостите, при която Диего Рапосо получи отляво и центрира в наказателното поле, където Хорхе Сегура не се намеси убедително, а пък Ангел Лясков не успя да противодейства на Матеус Енрике, който с удар отблизо реализира второто попадение за хита на миналия сезон в Първа лига.

23′
Снимка 684431

ГОЛ ЗА КРУМОВГРАД! СЕРКАН ЮСЕИН ОТКРИ РЕЗУЛТАТА!

Гостите отбелзяха гол в средата на първата част, когато след грешка  на Жулиен Лами, Матеус Енрике намери Серкан Юсеин, който с премерен удар  по земя изпрати топката в мрежата на пазената от  Мартин Луков врата.

13′

Първа опасност пред една от двете врати в мача. Матеус Енрике загуби топката на дъгата на наказателното поле от Ангел Лясков, крайният защитник на "съмърфовете" нахлу в пеналтерията и отправи удар, който, обаче, премина над вратата пазена от Янко Георгиев.

9′

Георги Каракашев извърши грубо нарушение срещу капитана на гостите Божидар Кацаров и получи първия жълт картон в двубоя.

1′