Кьолн и Волфсбург си поделиха точките в мач от 10-ия кръг на германската Бундеслига. Двубоят на "РейнЕнергиес Щадион" завърши 2:2, като гостите на два пъти бяха в догонваща позиция.

В 18-ата минута Ян Тилман откри за Кьолн след подаване на Салих Йозкан.

"Вълците" стигнаха до първо равенство в 28-ата минута. Максимилиан Арнолд вкара директно от фаул лед страхотен шут.

Малко преди почивката Ондржей Дуда отново изведе "козлите" напред след пас на Елвис Решбечай.

Малко след поднявяването на играта Вут Вегхорст отново изравни след удар с глава. Центрирането беше на Коен Кастеелс.

До края Волфсбург имаше известно предимство, но така и не можа да достигне до трети гол.

"Вълците" са на пето място с 18 точки, на 4 точки от лидера Байерн, който от 19:30 часа приема РБ Лайпциг.