Отборите на Литекс (Ловеч) и Стяуа (Букурещ) завършиха при 0:0 в приятелска среща, част от подготовката на двата отбора в Холандия.

Футболистите на Ферарио Спасов играха по-добре и пропуснаха на няколко пъти пред вратаря на румънците. Том, Пламен Николов и Роберт Петров не успяха да отбележат и запазиха резултата 0:0.

През втората част румънцие отвърнаха с две опасности създадени от Николица, но Тодоров показа майсторство и извади ударите.

В 60-ата минута Бачу игра с ръка в наказателното поле на Стяуа, но съдията не отсъди дузпа.

Литекс също, както и през първата част, пропусна да вкара. Този път шанс пред румънската врата не достигна на Ивелин Попов и Александър Родич.

Литекс: Тодоров, Р.Попов, Юрас, П.Николов, Берберович, Том, Сандриньо, Бударен, Манолев, Ив. Попов, Бето
резерви: П.Златински, Венков, Бандаловски, Ст. Генчев, Йеленкович, Томе, Бибишков, Родич