„Разочароващо е, че напускаме турнира точно сега. Въпреки това, трябва да бъдем доволни от всичко, което сторихме по терените на Франция“, заяви нападателят на Исландия - Колбайн Сигтурсон след загубата от Франция с 2:5.

„Благодарим и на нашите фенове, които не спряха да ни подкрепят през  целия  месец. Доказахме, че исландците сме велик и борбен народ“.

„Смятам, че днес загубихме от бъдещия европейски шампион. Французите наистина са в страхотна  форма. Мисля, че се представихме добре през втората част и отново  демонстрирахме, че умеем да бележим попадения. Искам да отлича характера на всички момчета в отбора“.