„Разочароващо е, че напускаме турнира точно сега. Въпреки това, трябва да бъдем доволни от всичко, което сторихме по терените на Франция“, заяви нападателят на Исландия - Колбайн Сигтурсон след загубата от Франция с 2:5.
„Благодарим и на нашите фенове, които не спряха да ни подкрепят през целия месец. Доказахме, че исландците сме велик и борбен народ“.
„Смятам, че днес загубихме от бъдещия европейски шампион. Французите наистина са в страхотна форма. Мисля, че се представихме добре през втората част и отново демонстрирахме, че умеем да бележим попадения. Искам да отлича характера на всички момчета в отбора“.