Руските медии поискаха коментар от държавния глава Владимир Путин за слабата игра на Сборная на Евро 2016, по-специално в срещата с Уелс. Оказа се обаче, че Путин е бил "на работа" по време на двубоя.
"Президентът инспектира реставрацията на кино студиото "Ленфилм" и нямаше как да гледа срещата.
Заниманието му бе много по-полезно от това да гледа мач, в който нашите играчи не са показали добра игра", коментира Песков.
Руският национален отбор е домакин на Световното първенство по футбол след две години и в страната са особено чувствителни към представянето на Евро 2016.
blue violence
на 22.06.2016 в 08:28:55 #1иска му се да не беше го гледал.....