Бранителят на Украйна – Артьом Федетский изрази разочарованието си от загубата срещу Германия на старта на Евро 2016. Бранителят обаче вярва, че той и неговите съотборници имат всички шансове, за да се доберат до осминафиналите на континенталния форум.
„Разочаровани сме от резултата и допуснатите попадения. Нека не забравяме обаче, че загубихме от световния шампион. Можеше да се справим и по-добре. До последно се борехме да отбележим изравнително попадение. За съжаление се оголихме само веднъж и бяхме наказани с втори гол. Той направи болката ни още по-голяма“.
„Не трябва да свеждаме главите, защото имаме още два мача. Турнирът тепърва започва“, завърши оптимистично бранителят.