ЦСКА се изправя срещу Полесия Житомир във втората си контрола от лагера в Австрия. Двубоят е с начален час 19:00 на стадион "Хое Тауерн Арена" в Митерзил.
ЦСКА - Полесия Житомир, приятелски мач
ЦСКА: 21. Фьодор Лапоухов, 2. Дейвид Пастор, 14. Теодор Иванов, 32. Факундо Родригес, 17. Анжело Мартино, 6. Бруно Жордао (к), 94. Исак Соле, 77. Алехандро Пиедраита, 7. Матиас Фаетон, 28. Йоанис Питас, 15. Жоел Цварц.
Резерви: 21. Димитър Евтимов, 31. Даниел Николов, 3. Андрей Йорданов, 91. Алекс Тунчев, 4. Адриан Лапеня, 33. Сейни Санянг, 10. Макс Ебонг, 30. Петко Панайотов, 80. Георги Чорбаджийски, 22. Кевин Додай, 34. Васил Каймаканов, 38. Лео Перейра, 9. Леандро Годой.
В първата си проверка "армейците" надвиха Брине с 2:1 след обрат и гол в края на Йоанис Питас.
n-a-f6639hWz
на 24.06.2026 в 20:48:09 #12Украинците събрани от фронта се подиграват с нашите некадърници! Гол след гол, какъв позор!
don-julio
на 24.06.2026 в 20:42:01 #11Дреме ви на утките, Черепа нали си търси парите
Ataspor
на 24.06.2026 в 20:36:14 #10Споко бе, казанлъшкия гений е получил депеша от Брюксел да не се натягаме срещу фашагите

gychopopov
на 24.06.2026 в 20:35:33 #9Долу рАцете от тюфлека!
pripoland
на 24.06.2026 в 20:32:40 #8Житомир май не знаят,че сесека това си ти
pala4a
на 24.06.2026 в 20:31:45 #7Интересно, дали пък не е от треньора?
Не може да сме толкова зле па макар и в подготовка, за мен имаме чудесни футболисти
за нашата ефбет лига ...явно е от треньора..
Ataspor
на 24.06.2026 в 20:25:42 #6machkai-kobra-2 на 24.06.2026 в 20:23:44#5 Играем с титулярите.... Янев ти ибеш ли са е ------------- Няма да се плашиш, ще го издържим още месец и половина, хубаво да се осере
machkai-kobra-2
на 24.06.2026 в 20:23:44 #5Играем с титулярите.... Янев ти ибеш ли са е
pripoland
на 24.06.2026 в 20:22:56 #4Има футбол
Има и припоци 
gychopopov
на 24.06.2026 в 20:13:12 #3Сбирайте се! Чукат пумашкото Цецека!

anatoli-iliev-6pIepogL
на 24.06.2026 в 19:34:25 #2Само нерви с тоя отбор !! В 27 минута стана това което цяла година гледах....безхаберието на Лапомухов когато му върнат топката ...тоя *** винаги ....ама винаги чака да му влязат в краката и чак тогава рита което докарва до стрес феновете !! И преди малко ...аха...аха да ни вкарат гол !? Изобщо грам надежда нямам... стоя треньор ....НИЩОХУБАВО не ни чака !! Аз ако му бях треньор на Лапнишаранов веднага след първи такъв мач ...през зъби му казвам , че втори път няма да има !! Мача не дава информация.....поведението много говори !! Тотал щета !!
seal
на 24.06.2026 в 19:26:27 #1тоя да вземе да поотслабне.