Старши Треньорът на ЦСКА Саша Илич отново ще промени тактическата постройка с която тимът ще стартира в предстоящия мач с Хебър от 14-ия кръг на efbet Лига, съобщава "Тема Спорт". Двубоят е утре от 19:15 часа на "Българска армия". "Червените" ще излязат с различна постройка в четвърти пореден шампионатен сблъсък, след като при гостуването на Лудогорец те действаха във формация 3-5-2. За срещата с 12-ия във временното класиране обаче Илич отново ще заложи на схема с четирима в отбрана, като в зависимост от останалите изпълнители ЦСКА може да действа в система 4-2-3-1 или 4-1-4-1.
Голямата смяна на тактически постройки започна след загубата с 0:2 в дербито с Левски. Тогава "червените" действаха с 4-2-3-1, с която обаче записаха редица неубедителни изяви, завършили с изключително слабото представяне срещу "сините". В паузата за националните отбори Илич реши да пренареди състава си и да се довери на изпитаната схема 4-4-2 с ромб в средата на терена. Той я изпробва в контролата със Септември (2:0) и домакинството на Пирин (2:1), но още преди почивката срещу благоевградчани се отказа от нея заради липсата на стабилност в дефанзивен план.
Срещу Лудогорец той заложи на неудобната 3-5-2 и това даде резултат, като "червените" изиграха най-силния си мач през сезона и надиграха домакините, въпреки че допуснаха загуба. За срещата с Хебър, който се очаква да се защитава изключително дисциплинирано в близост до собственото си наказателно поле, обаче тази система не би била оптимална. Затова в четвърти пореден двубой ЦСКА ще започне с различен тактически подход в търсене на второ последователно силно представяне.
german
на 14.10.2022 в 19:35:57 #52* HirtenbLum
german
на 14.10.2022 в 19:32:37 #51ватерло, може и така да го пишат руските ми приятели, ти по добре знаеш
фамилията на баба ми по майчина линия е Hirtenbaum, може и да ти светне каква е по националност
german
на 14.10.2022 в 19:19:13 #50много си ми е добър немският, даже благодаря на фрау ковачева
а пиша така за да предпазя младежта от грешката да изпишат "геноЗе", примерно...
german
на 14.10.2022 в 18:37:22 #49геноссе яковлевич, революцията, пази своите тайни, не ни е дадено да узнаем цялата истина за безвъзвратното минало
german
на 14.10.2022 в 18:07:36 #48затова е демокрация, всеки си има свое мнение
german
на 14.10.2022 в 15:09:37 #47аз сега не разбрах,
пълномащабна война ли почва, или само ограничена военна операция
Мик Джагър
на 14.10.2022 в 14:17:50 #46Ще го бесите ли
моля поне да го набиете на кол, да си отиде щастлив от тоя свят
german
на 14.10.2022 в 13:43:19 #45ваша чест, международният правен отдел при УББС е по същество военен трибунал, безмилостен в своите определения и решения спазващ безкомпромисно върховенството на закона
справедливост ще има, дори да дойде на върховете на пиките и шашките на Ескадрона
Мик Джагър
на 14.10.2022 в 13:17:50 #44Джърман, имам опасения, че гълтача на саби от ГДР-ско село ще се държи изключително арогантно на процеса, ще е нещо средно между Чаушеско и Милошевич, докато ги съдеха. Знам, че сте професионалист и достоен човек, но моля не оставяйте обидите на този никаквец, които започват още от сега, да ви повлияят. Аз искам справедливост, това, че се държи като гнусня свиня, не следва да се взима предвид.
Мик Джагър
на 14.10.2022 в 13:14:03 #43Благодаря, Джърман, разчитам на справедливост, сал тя една ни остана. Агресията спрямо мен на сина на Цола и Троцки надхърля дори тази на Путин срещу Украйна. А са онкато се сетя как го приех като един същински Диего Ривера…
german
на 14.10.2022 в 12:57:30 #42международният правен отдел при УББС, след като разгледа по същество, всички факти и доказателства по случая на непредизвикана агресия от страна на щази-агент яковлевич в., спрямо негова чест ротмистър джагър, възлага на проф.д-р.к.и.н. електромагнитски да изготви проект за осъдителна резолюция на неприемливите действия на агент яковлевич, която ще бъде приета за изпълнение от върховния академичен съвет на УББС на тържествено заседание в зала "банкетна" на кръчма "коктейлите на цола"
Мик Джагър
на 14.10.2022 в 12:28:49 #41Педерло, не се крий, нечистоплътно животно, помести постовете да могат хората да отсъдят. Ето ти официална статистика между ЦСКА и Леца, не ме интересуват някакви части, с Литекс с тире, чaлми, Септември или каквото си измисляш, ето в цялата от създаването на ЦСКА до ден днешен! https://a-pfg.com/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D1%86%D1%81%D0%BA%D0%B0/
Мик Джагър
на 14.10.2022 в 12:20:10 #40Вви се тук любов имо на агент Николай, и ако имаш капка доблест, понеже знам, че си стар архивар, помести постовете, които показват безпричинната ти агресия, на която нямаше как да не обърна внимание.
Мик Джагър
на 14.10.2022 в 12:18:28 #39Дърт педалионе, като ме наричат “Ваша чест”, форумците не ми се помазват, защото това е обръщение към мен придобило гражданственост,. Същото е отбосимо и за обръщението към теб Педерло. Това не е обида
Слушай сега дърт, смрадлив, мизерен боклуко, аз съвсем точно спавах примирието както отбеляза Меча. Не съм те обидил никъде, което, никаквецо, е видно за всички. След като написах мнението си за ковратс Леца, ти ме нападна с лични обиди, слабоумно старче
Довчера ми викаше Данаиле, бяхме на крачка от Дани, а ти ми заби нож в гърба разхлопан хомобандите
Bloody_Sword
на 14.10.2022 в 11:45:28 #38ватерло, Благодаря за пожеланията, всички да сме живи и здрави!
Bloody_Sword
на 14.10.2022 в 11:28:30 #37ватерло, Не ми се търси, не сме в съд. Аз ли извъртам?
Bloody_Sword
на 14.10.2022 в 11:16:16 #36ватерло, Там е работата, че Негова Чест не те е нападал и не написа и дума срещу теб, преди ти да изригнеш с простотии, щото нападал любимия ти Лефски. Факти.
Bloody_Sword
на 14.10.2022 в 10:55:13 #35Като неутрален наблюдател потвърждавам, че Негова Чест съблюдаваше мира с ватерлото, даже много пъти се изказваше ласкаво за новият си приятел. Наистина подла постъпка от отсрещната страна.
Bloody_Sword
на 14.10.2022 в 10:48:21 #34german
на 14.10.2022 в 10:15:38 #33ваша чест
за мен е напълно неприемливо,
в разрез с всички международни спогодби и сключени примирия - агент джугашвили в.я. да се нахвърля върху Вас с обиди и недвусмислени заплахи
за целта ще бъде сезиран международния правен отдел към УББС за приемане на осъдителна резолюция по действията на агресора