Старши-треньорът на Черно море Георги Иванов не скри разочарованието си след загубата с 0:1 от Ботев, която сложи край на похода на „моряците" в турнира за Купата на България. Победното попадение „канарчетата" реализираха в последната минута на редовното време, което допълнително направи поражението на варненци по-болезнено.

„Имахме достатъчно ситуации да решим мача. Съжалявам, че не го направихме и че не успяхме да продължим напред в турнира. Имахме нашите ситуации, но накрая Ботев ни наказа. Не ни беше лесно, в последните минути почти всички играчи искаха смяна, бяхме уморени.

Мисля, че през цялото време контролът на мача бе в нашите ръце. Получи се добър мач и за двата отбора, двуостър мач, съжалявам, че ни вкараха гол в продължението. Пожелавам успех на Ботев в следващите мачове в турнира", коментира Гонзо секунди след последния съдийски сигнал.

БОТЕВ - ЧЕРНО МОРЕ 1:0 (СЪСТАВИ И КОМЕНТАР)