90+10′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+10′

КРАЙ НА МАЧА!

Черно море в Европа, ЦСКА на бараж! Варненци победиха "армейците" в нервен мач на стадион "Васил Левски"

Пабло Гарсия отбеляза победния гол за "моряците"

90′

10 минути добавено време!

88′

В 88-ата минута Амос Юга получи дълго подаване в наказателното поле на "червените" и оплете топката в мрежата, но от външната ѝ страна.

80′

Десет минути до края на мача. Ще бъде доста трудно за "армейците" в последните минути.

64′

НЯМА ДУЗПА! След преглед на ситуацията със системата ВАР се оказа, че Тибо Вион се е намирал в положение на засада и дузпата беше отменена.

62′

ДУЗПА ЗА ЦСКА! В 62-рата минута Живко Атанасов фаулира Тибо Вион в наказателното поле и Кабаков посочи бялата точка.

57′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! ПАБЛО ГАРСИЯ! От нарушението, което се получи след сблъсъка между Бусато и Жуниор, в крайна сметка падна и попадение. Атанас Илиев стреля от прекия свободен удар, Евтимов спаси с една ръка, но Пабло Гарсия направи успешна добавка и Черно море излезе напред в резултата.

55′

Атанас Илиев замени контузения Уеаслен Жуниор, а Тобиас Хайнц отстъпи мястото си на Димитър Евтимов, който застана на вратата.

50′

ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА БУСАТО! В 50-ата минута на мача Сейни Санянг сгреши фатално, връщайки нескопосано с глава топката към своя вратар. Уеслен Жуниор се оказа сам срещу Бусато, а вратарят на "армейците" игра с ръка извън наказателното поле и Кабаков му показа директен червен картон. Последва и тежък удар между двамата играчи, след който футболистът на Черно море се наложи да бъде изнесен с линейка.

48′

Жълт картон за Калкан от Черно море.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+6′

ПОЧИВКА!

44′

ДУЗПА ЗА ЦСКА?! В 44-та минута се стигна до спорна ситуация в наказателното поле на Черно море. Живко Атанасов препъна Тобиас Хайнц в гръб, а Кабаков странно отсъди фаул в атака. След преглед на положението във ВАР-стаичката, реферите там също не видяха нищо нередно и играта продължи.

38′

Играта доста се накъса в последните минути. Картон получи и Тобиас Хайнц.

36′

Жълт картон и за Скаршем, който фаулира Калкан в центъра на терена.

34′

Уеслен Жуниор получи първия жълт картон в мача за нарушение срещу Браян Кордоба.

24′

ЦСКА изпълни третия си ъглов удар в мача в 24-ата минута. Тибо Вион центрира на задна греда, където дебнеше Тобиас Хайнц, който стреля от воле, но отново точно във вратаря на гостите.

Снимка 666397

Източник: startphoto.bg

19′

КАЛКАН! В 19-ата минута на мача "моряците" организираха светкавична контаатака, при която Калкан навлезе фронтално срещу Густаво Бусато и стреля, но вездесъщият Тибо Вион дотича и се хвърли като като лъв пред пътя на топката, успявайки да изчисти в корнер.

12′

ЦСКА продължи да натиска и в 12-та минута Скаршем и Хайнц комбинираха добре, а последният центрира в наказателното поле, където Фаетон дебнеше за завършващ удар, но Цветомир Панов успя да изчисти в корнер преди нападателят да достигне до топката.

Снимка 666396

7′

В 7-ата минута домакините създадоха първото си по-интересно положение пред вратата на Черно море. Тибо Вион центрира от десния фланг, а Джонатн Линдсет нанесе точен удар с глава, но право в ръцете на вратаря Дюлгеров.

1′

8 Станислав Шопов 4 Росен Стефанов

ЦСКА посреща Черно море в изключително важен и вълнуващ сблъсък. Двубоят от 34-тия кръг на efbet Лига ще се играе на стадион "Васил Левски" тази вечер от 20:15 ч. А главен съдия ще бъде Георги Кабаков.

И двата отбора ще търсят задължителен успех, който да им помогне да избегнат баража за евротурнирите. След като Ботев (Пловдив) спечели Купата на България, вторият в класирането отива директно в Лигата на конференциите, докато бронзовият медалист ще се изправи срещу тима, заемащ седмата позиция.

Преди началото на днешния мач "армйците" са трети и изостават само с две точки от "моряците", които ако си тръгнат от столицата с трите точки ще си гарантират второто място.

"Червените" продължават да търсят първа победа над Черно море през този сезон и ще излязат крайно мобилизирани днес на терена. По-рано през сезона двата тима се срещнаха два пъти - равенство на "Армията" (1:1), а на "Тича" домакините стигнаха до минимален успех.

Аут за важния сблъсък при "червените" са контузените Юрген Матай, Мартин Стойчев и Илиан Антонов, както и наказаният Фернандо Каранга. Брадли де Нойер също няма да вземе участие в мача заради непрофесионалното си отношение към клуба.

Илиан Илиев няма да може да разчита на Мишаел Алвес и Виктор Попов, но пък се завръща Мазир Сула.