Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Благоевград Зрители: 578
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

Домакините изглеждат примирени. Втората победа на Царско село срещу Пирин за осем дни ще стане факт след броени минути.

83′

"Царете" организират доста опасни контраатаки. В тази минута Абу опита изстрел от границата на наказателното поле, ударът бе силен, но премина на около метър над гредата.

78′

Преслав Йорданов! Нападателят на Пирин стреля с глава след изпълнение на корнер, но топката премина на сантиметри от дясната греда. Царско оцеля в тези минути!

Снимка 571055

76′

Уникално разбъркване в полето на Царско село! Станислав Костов центрира отдясно, Станислав Манолев стреля от воле но топката се удари в тялото на Мартин Кавдански.

71′

Смяна и в отбора на Царско село. Реди Каса е заменен от Седрик Каломбо.

69′

Красимир Станоев е заменен от Венцислав Бенгюзов.

65′

Владеене на топката: Пирин: 52%, Царско село: 48%

58′

Казуки Такахаши е заменен от Станислав Костов.

58′

Антон Карачанаков е заменен от Иван Тасев

57′

Шанс за Царско село! Лукас Мартинс навлезе в наказателното поле на "орлетата" и стреля от малък ъгъл към вратата, но стражът на домакините бе заел добра позиция и опази мрежата си от трето попадение.

55′
Снимка 571056

53′

Домакините опитват да осъществят натиск в полето на Царско село. В тази 53-та минута Стилиян Николов опита изстрел от далечна дистанция, но твърде слаб и неточен...разочароващо изпълнение.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА SESAME.BG СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45+2′

ПОЧИВКА!

45′

ГООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! 0:2! ХРИСТОВ! Това обаче не бе всичко от селекцията на Стефано Макопи. "Царете" нанесоха своя втори удар още до паузата. Валентино Пулиезе центрира отлична топка в наказателното поле на Пирин. Венци Христов се вклини между Георгиев и Попев, за да матира с глава безпомощния Георгиев.

39′

ГОООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! 0:1! МАРТИНС! Интригуващият сблъсък в Благоевград беше белязан от попадение в 39-ата. Радостта бе за селекцията на Царско село. Всичко започна с изритана топка от аут, която капитанът на Пирин Николай Бодуров подцени. Опитният защитник пробва технично да неутрализира Лукас Мартинс, но се оказа в ролята на загубил в индивидуалното надиграване с бразилеца. Бившият футболист на Арда излезе сам срещу Янко Георгиев и покрай стража насочи по земя за 0:1!

35′

Пиер Зебли получава традиционния за себе си жълт картон.

30′

ДВА ШАНСА ЗА "ОРЛЕТАТА"! Домакините от Пирин приеха предизвикателството и отговорът им бе подобаващ. В рамките на минута Карачанаков и Йорданов имаха възможността да шутират диагонално, но до гол в мрежата на "царете" така и не се стигна.

27′

ГРЕДА НА ВЕНЦИ ХРИСТОВ! Първото реално голово положение в мача беше факт с настъпването на 27-ата минута. Петрис проби по фланга и пусна успореден на голлинията пас за Венци Христов. Опитният нападател обаче направи по-трудното и на празна врата шутира в гредата, а след това и самият той се сблъска със страничния стълб.

24′

Николай Бодуров рискува сериозно с диагонален пас, който се оказа грешка и даде началото на бърза "червена" контраатака. Реди Каса имаше намерение да завършва акцията с триково подаване, но изпълнението му превърна в огромно разочарование за нападението на гостите.

19′

Първи жълт картон в срещата. Получава го Казуки Такахаши от Пирин.

9′

Антон Карачанаков създаде първата опасност в двубоя, след като шутира от средна дистанция и принуди Ндиае да се намесва акуратно.

6′

Спас Георгиев защити решението на своя треньор, който днес го пусна като флангови бранител. Бившият младежки национал демонстрира скорост, за да спре пробвалия да се откъсне Лукас Мартинс от Царско село.

3′

Равностойно начало на срещата без интересни положения пред двете врати. Теренът в Благоевград изглежда, че не е в най-доброто си състояние.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

1′