80′

Въпреки численото превъзходство, Славия рядко достигаше до голови ситуации. Такава се откри пред Борислав Цонев, който завъртя добре топката от фаул, но право в обсега на Янко Георгиев.

80′

79′

Пиринци продължават да хабят нерви по съдията, сега картона вижда Христофор Хубчев.

71′

Антон Карачанаков ще се появи в игра вместо Иван Тасев.

70′

Моментални смени в Пирин. Станислав Костов напуска за сметка на Венци Бенгюзов.

67′

Протестиращият Слави Костов получава официално предупреждение.

67′

Официално предупреждение и за Соарес.

66′

ДЯКОВ Е ИЗГОНЕН! Всички симпатизиращи на Пирин подивяха в 66-ата минута, когато Светослав Дяков влезе твърдо в глезена на Кемело Нгуена и реферът Красен Георгиев реши да му покаже пресилен втори жълт картон. Моментално играчи на "орлетата" обградиха младия съдия, но той беше непоколебим в решението си, а и нямаше как да го промени, защото ВАР няма право да се намесва в подобна ситуация.

60′

Официално предупреждение за Венци Керчев от Славия.

56′

Настанилата се скука бе леко разчупена от добро положение за домакините в 56-ата минута. Станоев центрира от фаул, а Костов се оказа най-съобразителен в наказателното поле. Ударът му обаче не намери целта. Малко по-късно точен изстрел към "бялата" врата отправи и Иван Тасев.

54′

Крис Добрев се появява в игра и ще замени Тони Тасев.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА! ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА SESAME.BG ЗА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ПОЧИВКА!

39′

OTMEНЕН ГОЛ НА ПИРИН! Съдийската бригада определено имаше доста работа за вършене, след като в 39-ата минута трябваше да маркира като нередовно попадението на Станислав Костов. Голаджията се оказа най-близо до топката при удар в гредата на Дяков, ала това, че е със сантиметри зад последния в защитната формация на Славия, направи така, че ВАР да отсъди засада.

31′

ОТМЕНЕНА ДУЗПА! В 31-ата минута реферът Красен Георгиев отмени наказателен удар в полза на гостите. Борислав Цонев опиа да направи головата добавка след отбит изстрел на Мартин Петков. Плеймейкърът умело потърси контакт със стража на пиринци и падна на тревата. След намесата на ВАР обаче се видя, че бившият креативен халф на Левски е в положение на засада.

25′

КОСТОВ! Нападателното дуо "Костов-Йорданов" можеше да създаде гол в полза на "орлетата" в 25-ата минута. Капитанът Манолев демонстрира поглед върху играта и пусна хитър пас за Костов. №29 прибра топката технично и комбинира с връхлитащия Йорданов. Пресли стреля силно в центъра на вратата, ала Вуцов очакваше подобен развой на събитията и изби с крак.

24′

КИРИЛОВ! Славия продължи да бъде по-настоятелният тим в предни позиции. Така се стигна до едно центриране към Ради Кирилов, при което Спас Георгиев действа изключително неориентирана. Това отвори отличен шанс за капитана на гостите, който стреля силно по земя. Вратарят на благоевградчани беше на мястото си и се намеси решително.

20′

ТОНИ ТАСЕВ! Славия беше съвсем близо до това да поведе в резултата с настъпването на 20-ата минута. Тони Тасев изпълни отлично пряк свободен удар, топката придоби допълнителна парабола след контакт със стената и буквално кацна върху сглобката на безпомощния в този миг Георгиев.

19′

Последваха дълги минути, през които двата тима доста се понаритаха в центъра на терена. Агресивните действия доведоха и до първи жълт картон, който донякъде очаквано беше показан на Светослав Дяков.

7′

Красимир Станоев можеше да навреди сериозно на Пирин, след като в седмата минута обърка пас при изграждането на атаката. Кълбото беше откраднато от Тони Тасев, който реши да играе индивидуално. Това се оказа грешка, защото изстрелът му премина високо над горната греда на Янко Георгиев.

5′

Началото на срещата очаквано бе за амбицираните домакини. Селекцията на Радслав Митревски приоритетно атакуваше по фланга, където се подвизаваше младият Иван Тасев. Въпросният спечели и фаул в петата минута, след който остро центриране на Станоев се размина с куп от играчи и без малко не посети мрежата на сюрпризирания Вуцов.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′