Дубълът на Левски победи с 1:0 този на Лудогорец в мач от първенството до 21 години. Мачът на "Герена" не изгледан на живо от селекционера на младежите Антони Здравков.

Безспорният играч на мача беше вратарят на "сините" Николай Кръстев, който пази страхотно. А иначе голът за победата на Левски падна четири минути преди края на мача и беше дело на Илия Димитров.

След почивката гостите, водени от Веско Бранимиров, удариха греда. Последваха още няколко ситуации, които бяха спасени виртуозно от Николай Кръстев.

Малко преди края Боби Цонев уцели гредата след удар с глава. Развръзката дойде в 86-та минута, когато при едно разбъркване в наказателното поле на "зелените" Илия Димитров беше най-съобразителен и прати топката във вратата.

Левски: Николай Кръстев, Илиян Попов, Деян Иванов, Даниел Андреев, Галин Ташев (Александър Димитров), Стефан Аличков, Никола Георгиев, Мартин Сандов, Радослав Димитров (Даниел Буров), Илия Димитров, Владислав Мисяк (Борислав Цонев).