Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители: 700

КРАЙ НА МАЧА!

90′

ГРЕДА! Столичани все пак можеха да възстановят паритета. Стив Траоре качи топката на главата на Калоян Кръстев, чието отиграване срещна страничния стълб на вратата.

84′

ГООЛ ЗА АРДА! С оглед доминацията на Арда, логичното се случи. Появилият се в игра Преслав Боруков осъществи хубав пробив отляво, за центрира в полето на вратаря, принуждавайки Александър Любенов да подари топката на Станислав Иванов, който отбеляза с лекота от такава близост.

80′

Валентин Николов е заменен от Стив Траоре.

78′

Жълт картон за Гонсало Кардосо.

Снимка 645374

Източник: startphoto.bg

76′

Трети гол на Арда не е признат заради засада.

73′

Няма дузпа за Локомотив (София), тъй като реферът Владимир Вълков бе помолен от асистентите на ВАР лично да прегледа ситуацията. След обстойна проверка реферът отмени първоначалното си решение.

69′

Тонислав Йорданов е заменен от Преслав Боруков.

69′

Деян Лозев отстъпва мястото си на Ебенезер Принц.

61′

ГООЛ ЗА АРДА! Не! Станислав Иванов реализира след добро подаване на Тонислав Йорданов. Той обаче е бил в положение на засада и голът не бе зачетен.

59′

Антони Иванов е заменен от Диого Тешейра.

Снимка 645380

51′

Николов! Въпреки надмощието на кърджалийци, "железничарите" пропиляха великолепна възможност да сломят съперника си. Карлос Франса напредна отдясно, след което взаимодейства с Валентин Николов, а атакуващият футболист от непосредствена близост прати топката в обсега на Анатолий Господинов.

50′

Първи шанс и за домакините! Десният краен бранител Ивайло Найденов комбинира с Карлос Франса, бразилецът стреля веднага, ала топката премина встрани от вратата на Анатолий Господинов.

49′

Пропуск! Най-активният в тима на Арда Станислав Иванов за пореден път не успя да се разпише в полза на своя отбор. Бившият играч на Левски получи подаване в наказателното поле, откъдето с премерен изстрел предизвика намеса от страна на Александър Любенов.

45′

ЕТО КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+4′

ПОЛУВРЕМЕ!

42′

Жълт картон за Тонислав Йорданов.

25′

Милен Стоев си изкара жълт картон.

19′

ГРЕДА! Съставът на Александър Тунчев определено може да съжалява, че до момента не е открил резултата. При нескопосано изчистване на топката от страна на Диме Димов, кълбото достигна до Станислав Иванов, чийто удар рикошира в напречната греда.

18′

Жълт картон за Красимир Милошев.

Снимка 645375

13′

Гол на Арда е отменен заради засада.

10′

Кърджалийци наложиха траен натиск над противника си, след като отново пропуснаха да поведат. Станислав Иванов се озова на стрелкова позиция, когато отправи удар, спасен от стража Александър Любенов.

5′

Възможност за гостите! Халфът Тонислав Йорданов центрира от пряк свободен удар към полето на вратаря, където централният бранител Умар Сако стреля, но защитникът на "червено-черните" Гонсало Кардосо застана на пътя му.

1′

ЕТО КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′