Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители: 4845
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90+3′

Огромен пропуск за Черно море! Исмаил Иса беше изведен сам срещу вратаря на Берое, но не успя да го преодолее.

82′

Жълт картон за Александър Василев.

79′

В 79-а минута се получи разбъркване пред вратата на "моряците", но защитниците на Черно море се справиха и изчистиха кълбото далеч от опасната зона.

77′

Жълт картон за Божидар Пенчев.

76′

Двойна смяна за Черно море. Дакай и Николай Златев се появиха в игра, заменяйки Алекс Фернандес и Мазир Сула.

71′
Снимка 634000

Източник: startphoto.bg

69′

Скуадроне получи жълт картон.

62′

Исмаил Иса замени Атанас Илиев.

59′
Снимка 634004

58′

Пабло Гарсия получи жълт картон.

46′

ГОООЛ! 2:0! МАЗИР СУЛА! Черно море се нуждаеше от само 23 секунди, за да успее да удвои преднината си. Васил Панайотов получи пас в наказателното поле и центрира от аутлинията, Наско Илиев продължи с пета към Сула, а французинът заби безпощадно топката в мрежата.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+4′

ПОЧИВКА!

43′

ГОООЛ! Атанас Илиев откри резултата от дузпа! В 40-та минута Васил Панайотов падна в наказателното поле на гостите след съприкосновение със защитник на гостите. Съдиите във ВАР-стаичката преглеждаха ситуацията около 2-3 минути, но в крайна сметка решиха, че Станимир Тренчев е взел правилното решение и дузпата беше потвърдена. С изпълнението се нагърби Атанас Илиев и технично преодоля Ачинели за 1:0.

34′

Натискът на Черно море се засилваше а десет минути преди почивката Пашеко стреля опасно с глава, ала в обсега на Ачинели, които спокойно хвана кълбото.

25′

Обсадата пред вратата на Берое се засилва. "Моряците" са обргадили своя съперник и изглежда, че първият гол е въпрос на време.

Снимка 634002

21′

В средата на първото полувреме Васил Панайотов достави топката на Алекс Фернандес около дъгата, бразилецът стреля, но шутът му мина встрани от вратата.

12′

В 12-та минута Мазир Сула стреля мощно от границата на наказателното поле, но Ачинели демонстрира добър рефлекс и изби в корнер.

7′

"Mоряците" натиснаха своя гост още в началните минути на двубоя, но защитата на Берое отблъскваше успешно всеки домакински опит за отбелязване на гол.

1′

2 Цветомир Панов

Отборът на Черно море може да се озове на върха в класирането, ако успее да грабне трите точки в домакинството на Берое от деветия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Тича" във Варна започва в 20:00 часа и ще бъде ръководена от рефера Станимир Тренчев.

Берое с четирима нови за визитата на Черно море

Отлични новини за Араголаса

Футболистите на Илиан Илиев имат 20 точки и при успех ще съберат с една повече от настоящия лидер Локомотив (Пловдив). Варненци имат шест победи, две равенства и 0 загуби, като това е най-добрият старт в клубната история на Черно море.

Очаква се в групата да се завърне капитанът Даниел Димов, който получи контузия срещу Крумовград в началото на сезона.

Капитанът на Черно море отново на линия

Той не е играл от втория кръг

Берое също започна първенството по успешен начин, но в последните два мача "зелените" записаха две загуби и общо осем попадения в мрежата си - 0:5 от Лудогорец и 0:3 от ЦСКА, което ги остави с 13 точки в актива им.

Треньорът на заралии Густаво Араголаса ще може да разчита на четирима от новите попълнения за гостуването във Варна. Това са аржентинците Леандро Годой, Енчо Годой, Гонсало Иса и Сегундо Пачаме.