90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 11948
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

Великден отново ще бъде "червен"! ЦСКА напердаши Левски по навик!

"Червените" удариха Левски с 3:1

90+3′

Фернандо Каранга е заменен от Данило Асприля

90+2′

В продължението на мача Левски можеше да направи загубата си още малко по-почетна. Галчев открадна топката от Фаетон на десния фланг и центрира остро в наказателното поле, където Ел Джемили нанесе опасен удар, но право в Густаво Бусато.

84′

Патрик Мислович отстъпи мястото си на Асен Чандъров.

66′

Линдсет отстъпи мястото си на Хайнц

65′

Жълт картон за Хосе Кордоба.

Снимка 662898

Източник: startphoto.bg

63′

В 63-ата минута на мача Каранга опъна мрежата на Левски за 4-ти път, но се оказа, че бразилецът е бил в положение на засада.

61′

ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! ФАДИГА! 3:1! Добрата игра на Левски в първите минути на второто полувреме даде резултат в 61-ва минута. Цунами центрира остро в наказателното поле, Де Нойер изпусна Фадига зад гърба си и резервата на "сините" от воле намали пасива на Левски.

55′

ШАНС ЗА ЛЕВСКИ! Десет минути след подновяването на играта ЦСКА отново можеше да получи гол. Евертон Бала навлезе в наказателното поле на ЦСКА и опита да центрира, но топката се удари в коляното на Браян Кордоба и отиваше застрашително към опразнената врата на "армейците", но последна преграда се оказа Брадли де Нойер, който с глава изби в корнер.

53′

Санянг и Марин Петков не могат да продължат участието си в мача. На тяхно място влязоха Брадли де Нойер и Асими Фадига.

Снимка 662900

48′

БУСАТО! Малко след това Густаво Бусато спаси опасен изстрел на Ел Джемили, а след него Марин Петков и Санянг удариха лошо главите си. Кабаков не спря играта и остави Мислович да нанесе нов удар към "армейската" врата, но отново бразилският страж на "червените" опази мрежата си. Реферът спря играта, за да бъде оказана лекарска помощ на двамата футболисти.

46′

Евертон Бала стреля силно от дистанция в началните секунди на второто полувреме, но Густаво Бусато показа, че няма как да бъде преодолян толкова лесно.

46′

Ники Костов взима мерки и прави двойна смяна. Папи Галчев и Евертон Бала замениха Кристиан Димитров и Фабио Лима.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

ПОЧИВКА!

45+1′

Жълт картон за Каранга.

45′

ГООООООООООООООООООООЛ! 3:0!!!! КАРЕАСО!!!! В последната минута на първото полувреме ЦСКА нанесе трети удар на вечния си съперник. Санянг изрита топката напред от собственото си наказателно поле и изглеждаше, че Фабио Лима няма да има проблеми да спре атаката на "червените", но бразилецът я върна нескопосано към своя вратар, а там дебнеше Марселино Кареасо, който пресече подаването, излъга Андреев и мушна кълбото в мрежата му за трети път.

36′

ГОООООООООООООЛ! 2:0!!! ЛИНДСЕТ! Десет минути преди почивката ЦСКА нанесе втори удар по "сините". Улаус Скаршем получи пас от дълбочина от Марселино Кареасо, напредна в полето на Левски и върна към Линдсет, който от точката на дузпата технично прати топката в ъгъла на вратата за 2:0.

29′

Жълт картон за Ел Джемили.

27′

ЛИНДСЕТ! ЦСКА организира нова добра атака в 28-ата минута, а Джонатан Линдсет нанесе опасен прехвърлящ удар от зоната на дъгата, но Пламен Андреев изби с върха на пръстите си.

25′

ГОООООООООЛ! 1:0!!! СКАРШЕМ!!!! Отбраната на Левски се пропука в 25-ата минута, когато Джонатан Линдсет изведе по перфектен начин Санянг на левия фланг. Гамбиецът центрира по земя, а Кордоба изчисти преди Каранга да нанесе удар, но точно в краката на Скаршем, който мигновено опъна мрежата на Пламен Андреев.

16′

ГРЕДА ЗА ЛЕВСКИ! В 16-а минута "сините" удариха греда. Джавад Ел Джемили получи топката пред наказателното поле и нанесе удар, който рикошира в тялото на Юрген Матей и се насочи застрашително към вратата на ЦСКА. Там обаче Густаво Бусато се разтегна максимално и със сетни усилия изби топката в страничната греда. Секунди след това и Рикардиньо получи шанс да стреля от опасна близост, но изстрелът му мина встрани от вратата.

15′

Първият жълт картон в мача беше показан в 15-а минута, когато Сейни Сенянг спря с непозволени средства Фабио Лима.

Снимка 662890

6′

В 6-тата минута Матиас Фаетон стреля от дистанция, но топката премина на около 2 метра от страничната греда.

Снимка 662891

2′

Още във втората минута символичните гости от Левски достигнаха до корнер, след който Хосе Кордоба успя да нанесе удар с глава, но много високо над вратата на Густаво Бусато.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

Снимка 662887

1′

Здравейте, приятели на ТОПСПОРТ и фенове на футбола! Днес ще се изиграе и последното Вечно дерби за сезона между тимовете на ЦСКА и Левски, а тук ще може да проследите всичко най-интересно от сблъсъка. Рефер №1 в България Георги Кабаков ще надуе своята свирка за начало точно в 16:15 часа. Негов асистент на ВАР ще бъде Радослав Гидженов, а АВАР е Васимир Ел-Хатиб. Край страничните линии помощници на Кабаков ще са Мартин Маргаритов и Диян Вълков.