Барселона няма да се отпуска по време на реванша със Севиля за Суперкупата на Испания. Каталунците приемат утре този съперник след победа с 2:0 като гости. Треньорът на Барса Луис Енрике днес даде пресконференция. Лучо беше категоричен, че трофеят още не е във витрината на клуба и няма да има подценяване на Севиля.

"Целта ни е да спечелим и втория мач. Няма да се отпускаме, ще демонстрираме футбол, който да зарадва феновете ни. Наясно сме, че Севиля може да навакса два гола. Заради това няма да пазим резултата, защото искаме да сме №1 и в този турнир.

Първият мач ме накара да се чувствам добре от видяното, особено след почивката. Защитавахме се на много високо ниво, което ме радва.

Относно новото попълнение Юмтити ще кажа, че за него не е лесно да се адаптира веднага и да играе от първата минута. Той е при нас едва от няколко седмици. Барса играе през три дни, имаме нужда от много и все добри футболисти. Особено, след като контузиите започнаха още от самото начало - Матийо, Иниеста...

Още трансфери? Да, аз мисля, че ще има такива. Футболисти ще идват, но и ще напускат", каза Луис Енрике пред репортерите в Барселона.