ПАОК постигна нов успех в гръцкото футболно първенство. Съставът победи с минималното 1:0 Платаниас в мач от 15 кръг на шампионата.

Единственото попадение реализира Стефанос Атанасиадис в 68-ата минута от дузпа.

Димитър Бербатов започна двубоя на резервната скамейка, но се появи в игра в 70-ата минута на мястото на Пелкас.

След успеха ПАОК временно излезе на трето място в класирането с 26 точки, на една зад втория АЕК (27). Олимпиакос е убедителен лидер с 45 точки от 15 поредни победи и нито една грешка.

Грандът от Солун може да бъде изместен от третото място и да стане четвърти от Панатинайкос, който има мач с Пантракикос.

Това бе шести пореден мач без загуба за Бербатов и компания, които за последно паднаха на 1 ноември от Астерас (Триполис). Сега в Гърция има кратка почивка, следващият мач на ПАОК е на 3 януари - гостуване на Ксанти.