Наставникът на Атлетико (Мадрид) - Диего Симеоне е на мнение, че футболистите му не са били достатъчно настоятелни в търсенето на втори гол при равенството с Реал (Мадрид) - 1:1.

"И ние имахме възможности, и съперникът имаше. Зависи от коя страна гледате на нещата. Според мен ние имахме повече шансове в сравнение със съперника. Просто не бяхме достатъчно настоятелни в търсенето на втория гол.

Но аз съм доволен като цяло от старанието и себераздаването на моите футболисти. Контролирахме играта и особено през първото полувреме се представихме много силно. Срещу нас беше противник, който винаги натиска в последните минути", добави Симеоне.

Атлетико (Мадрид) и Реал (Мадрид) не се победиха - 1:1

Атлетико и Реал не се победиха в директния спор за властта в Мадрид, тронът в Ла Лига все по-близо до "дюшекчиите"