Славия завърши сезона в „А" група с победа. В мач бе никакво значение и пред шепа зрители, „белите" победиха отдавна изпадналия Пирин (ГД) с 2:0 в безкрайно скучен мач.Благодарение на спечелените три точки, столичани може да завършват сезона на 9-ото място в крайното класиране, ако Локо (Сф) не бие Любимец утре.

Двубоят няма да се запомни с абсолютно нищо, като и двата тима откровено формално доиграват сезона.

Единственото попадение дойде в 23-ата минута Стоев получи центриране отляво и след удар с глава, наказа Юсев. До края на почивката Рангел Абушев имаше шанс да удвои аванса на своите, но пропусна.

Вторите 45 минути бяха дори още по-скучни. Най-интересният момент в тях дойде малко преди края, когато Витанов пусна 40-метров пас към Близнаков, а последният стреля красиво от воле. Топката обаче се приземи безопасно в ръцете на вратаря,

В последните секунди Славия наниза и втори гол, след като удар на Карабельов от над 20 метра изненада вратаря Юсев.

СЛАВИЯ - ПИРИН (ГД) 2:0