Славия победи с 1:0 Женис в първата си приятелска среща по време на лагера в Турция.

"Белите" имаха превъзходство през първата част. В 33-ата минута достигнаха до попадение, след като Иван Минчев центрира от свободен удар и каращият пробен период Николай Христов с глава се разписа във вратата на отбора от втора дивизия в Казахстан.

В самия край на първото полувреме шут от фаул на Денислав Александров премина на сантиметри над вратата на Женис.

Хебър мачка в първата си проверка за 2024 година

"Гробарите" разбиха Ботев (Ихтиман) с 4:1

След почивката по-силната игра на "белите" продължи, а най-чистото положение беше пропуснато от Емил Стоев в 79-ата минута.

Един път и гредата помогна на влезлия като резерва Николай Кръстев да не допусне попадение във вратата на Славия.

Воденият от Златомир Загорчич състав ще остане в Анталия до 9 февруари.

стартов състав на "белите": Светослав Вуцов, Ертан Томбак, Велко Йеленкович, Мартин Георгиев, Куентин Зеедорф, Кристиян Стоянов, Владимир Николов, Иван Минчев, Мартин Сораков, Денислав Александров, Николай Христов