Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

Последен съдийски сигнал.

Левски с очаквана победа срещу Арда (Кърджали) - 2:1

Левски с очаквана победа срещу Арда (Кърджали), разликата с Лудогорец беше възстановена

Тиам и Иванов донесоха успеха на "сините"

90+3′

ГОООООООООООООООЛ!!!

2:1!

Попадение на Крумов от свободен удар.

Не успя да реагира Миятович.

89′

Жълт картон за Горанов.

82′

Коконов е сменен от Мартинс.

81′

Робърта е сменен от Петков.

80′

ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

2:0!

Попадение на влезлия като резерва Станислав Иванов!

Предимството на домакините е удвоено.

Този път съмнения за засада няма, мощен шут на Иванов и резултатът вече е 2:0.

78′

Жълт картон за Райнов.

75′

Станислав Иванов е изведен по чудесен начин.

Намира идеалната позиция за стрелба и шутира.

Топката прелита над горната греда.

73′

Овсепян сменя Аморим.

71′

Алар сменя Нашименто.

70′

ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Далечен изстрел на Хали Тиам и резултатът е открит!

Усилията на домакините най-сетне дадоха резултат!

Намери кълбото от ждроб Тиам.

Никакви шансове за реакция на Караджов.

69′

ГРЕДА!

Влезлият като резерва Сам можеше да се разпише, но пропуска!

Намира рамката на вратата.

Малшанс за Арда!

68′

Паулиньо е съборен в наказателното поле!

Сигнал за дузпа няма.

62′

Сам заменя Василев.

61′

Засада на Робърта.

59′

Миланов стреля от свободния удар в стената.

Рейш се опитва по атрактивен начин да добави кълбото във вратата на съперника.

Стреля от над 30 метра.

Караджов се презастрахова и избива в корнер.

Нищо интересно след изпълнението на статичното положение.

58′

Жълт картон за Сидоел.

57′

Нов фаул на границата на наказателното поле.

Рейш беше повален.

Опасност за Арда.

54′

Силен шут на Коконов!

Миятович избива в корнер.

53′

Иванов сменя Мазурек.

52′

По-смело начало на второто полувреме за "сините".

Те сякаш усетиха някои слабости в представянето на съперника и са на път да се възползват от тях.

Чрез центрирания опитват да разбият защитата, която на този етап все така устоява на натиска.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме премина при подчертан териториален натиск на домакините. Те владееха топката през огромна част от времето.

За нещастие на футболистите в сини екипи и техните фенове по трибуните, защитата на съперника беше прекалено наситена, за да могат да бъдат осъществявани каквито и да било акции.

През центъра на терена изглеждаше немислимо да бъде преодоляна последната линия от постройката на Арда.

Всичко това караше домакините да опитват да стрелят от доста далечна дистанция. На няколко пъти шанса си пробва Нашименто, който обаче не беше успешен.

Хали Тиам бе най-близо при този тип изпълнения, като в средата на полувремето стреля силно и Караджов със сетни усилия изби в корнер.

Домакините не успяха да се възползват от многото ъглови удар, с които разполагаха. За гостите те бяха малко, а също така не водеха до напрежение пред Миятович.

Караджов се отчете с две добри намеси след диагонални шутове на Паулиньо. Именно той и Миланов за пореден път бяха сред най-дейните играчи на терена. Центриранията на опитния "син" състезател обаче така и не доведоха до напрежение пред Караджов.

За цялото първо полувреме чисто, 100%-во голово положение за някой от двата състава не беше регистрирано.

45′

Почивка.

42′

Без сериозни ситуации пред двете врати.

Непосредствено преди почивката гостите вече са изцяло в собствената си половина.

37′

Удар на Нашименто от много далечна дистанция.

Неточно изпълнение.

Трудно се приближават "сините" до полето на съперника, най-вече поради наситената защита в редиците на Арда.

31′

Сблъсък между Робърта и Крумов до самата крайна линия от терена.

Футболистът на Левски претендира, че е успял да запази кълбото в очертанията на игрището.

Реферът е на различно мнение.

Снимка 448595

29′

Свободен удар в полза на софиянци.

Неточно центриране на Нашименто.

Топката излиза в странично хвърляне.

28′

Две поредни нарушения на Рандал срещу Паулиньо.

Любопитен сблъсък оформят двамата.

Снимка 448598

25′

Мощен изстрел от далечна дистанция на Хали Тиам!

Караджов избива в корнер.

Страховит шут на състезателя на домакините.

24′

Два поредни ъглови удара за Арда.

Изпълнени по един и същи начин, те не успяват да затруднят вратаря на "сините".

Акция за Левски.

18′

Изглежда е само въпрос на време домакините да стигнат до откриващо попадение.

Акциите на играчите на Левски не спират и за минута.

Защитата, в същото време, е солидно подсигурена.

15′

В пореден мач на Левски Паулиньо и Миланов са сред най-активните на терена.

Чудесно центриране на последния в полето на гостите.

До изстрел не се стига.

Нов ъглов удар за "сините".

14′

Нашименто е в отлична форма и кондиция.

Не личи това да е същият футболист, който едва не бе освободен преди няколко месеца от клуба.

Промяната му, под ръководството на Хубчев, е забележителна.

13′

Не изглежда спокоен треньорът на Арда Стамен Белчев.

След като дава указания към играчите си се връща на пейката.

Личи напрежение на скамейката на гостите.

Снимка 448600

10′

Дълъг пас към Робърта на ръба на засадата.

Караджов този път излиза и лови.

Нова добра възможност беше това за столичани.

9′

Опит за извеждащо подаване към Паулиньо.

Реагира добре защитата на Арда.

Опасността, поне на този етап, е предотвратена.

Снимка 448599

5′

Центриране в полето на домакините.

Нищо опасно за столичани.

4′

Добро изпълнение на Нашименто.

Топката преминава над вратата на Караджов.

Не помръдна вратарят на гостите.

3′

Фаул срещу Миланов на границата на наказателното поле.

Опасност за Арда (Кърджали).

2′

"Сините" установяват очакван контрол над събитията в срещата.

Целият тим на съперника е в собствената си половина.

1′