Oтзиви след загубата на волейболния ни отбор за жени от Азербайджан с 0:3 гейма в първата квалификация за Гран При 2007.

Мирослав Живков, треньор на българския отбор: "Трудно е да се говори след загубена среща с 0:3 гейма.  До една част от мача бях доволен - до вторите технически прекъсвания в първите два гейма водехме. Тогава имахме предимство, но Азербайджан е опитен отбор, а ние не можахме да затворим играта в атака и поради това дойдоха главоболията ни.

Сигурен съм, че утре ще играем много по-добре. Нормално е Елена Колева да играе най-спокойно от всички, защото през последните години се състезава в силни чужди първенства. Няма да правим трагедии от загубата и не сме се отказала да се борим. Утре ще дадем всичко от себе си, за да играем по-добре".

Саиг Галаев, треньор на азербайджанския отбор: "Доволен съм, българският отбор е добър, но днес ние победихме с 3:0 гейма. Ние сме добре подготвени за турнира и изиграхме много контролни срещи. В днешния мач взехме чиста победа, защото нашият отбор е малко по-опитен от българския.

В Азербайджан изградихме база като от "съветско" време. С националния отбор играем по 80 официални мача за година. Според мен проблемите в българския волейбол са от това, че повечето състезателки играят в чужбина".