Нападателят на Царско село Реди Каса беше избран за Играч на мача при равенството 0:0 срещу Локомотив (София).

"Днес ни липсваше само гола, присъствието и поведението на отбора беше почти перфектно. Изиграхме добър мач срещу труден съперник.

Треньорът ни даде много самочувствие, вярваме в нас самите. Създадохме отбор и дух. Винаги искам да остана до последната минута, ще се извиня на треньора за реакцията си при смяната. Гледаме напред", допълни той.

Локомотив (София) и Царско село завършиха 0:0 в efbet Лига

Локо (София) и Царско село се занулиха на "Васил Левски"

Постна продукция