Серина Уилямс и Винъс Уилямс стартираха успешно Откритото първенство на Франция. Двете започнаха с убедителни двусетови победи.
По-голямата Винъс надви Белинда Бенчич от Швейцария с 6:4, 6:1. Уилямс имаше проблеми само в първия сет, когато изостана с пробив, но след това реализира пълен обрат и убедително наложи волята си.
През настоящия сезон Винъс спечели първа титла от 2012-а - в Дубай.
В същото време световната номер 1 Серина Уилям започна защитата на трофея си от миналата година с успех над получилата "уайлд кард" Ализе Лим с 6:2, 6:1.
Любопитното е, че в трети кръг двете сестри Уилямс могат да се срещнат в пряк сблъсък.
Сестри Уилямс започнаха с победи
Източник: ЕРА / БГНЕС
БЕЗ РЕЗЕРВИ
Още по темата
Водещи
Бизнес
Истории