Испанският национал Нико Уилямс заяви, че има пълна готовност да остане в Атлетик Билбао до края на своята кариера. Настоящото споразумение на футболиста с баските е валидно до 2035 година.
"Бих подписал договор с Атлетик до края на кариерата си", цитира AS думите на Уилямс.
23-годишният испанец е юноша и продукт на младежката система на клуба. В рамките на сезон 2025/26 той успя да отбележи 6 гола и да се отчете с 7 асистенции в общо 32 изиграни мача във всички състезания.