Мария Мицова отпадна във втория кръг на европейското първенство по бадминтон в Киев (Украйна). Българката загуби от унгарката Агнеш Короши с 16:21, 14:21 за 30 минути.

Първият гейм беше равностоен, но след 14:14 Короши направи серия от 7:2 и поведе в резултата. Във втората част унгарката взе инициативата рано и без проблеми затвори мача.

По-късно днес Линда Зечири излиза срещу Мартина Репишка от Словакия.

БФТенис беше приета за член на Международната падел федерация

Нараства броят на спонсорите, увеличава се телевизионното излъчване на международните състезания

Европейските шампионки от 2018 година Стефани Стоева и Габриела Стоева са поставени под номер 1 в схемата на двойки жени и ще започнат от втория кръг. Сестрите ще играят утре срещу Виктория Козирева и Мария Сухова от Русия.

Вчера Даниел Николов отпадна в първия кръг на сингъл мъже. Българинът загуби от Нхат Нгуиен от Ирландия с 22:24, 14:21 за 50 минути