Начо е сменен от Лукас

59′

Мариано влиза на мястото на Бензема

54′

Реферът отмени гол на Реал (Мадрид), след като се възползва от системата ВАР. Според главния съдия Лука Модрич е бил в засаса при попадението.

45′

Начало и на втората част!

45+2′

Край на първото полувреме! Севиля се оттегля на почивка с преднина от три гола пред Реал.

39′

ГОООЛ! Класика за Севиля, Бен Йедер бележи за 3:0. Васкес достигна до отбита топка и с прехвърлящо подаване на защитата намери своя съотборник, който засече кълбото и го вкара право в мрежата.

36′

ГРЕДА!!! Франко Васкес разлюла страничния ляв стълб след фамозен удар от границата на наказателното поле.

34′

Жълт картон за Васкес

27′

Жълт картон за Гарет Бейл

24′

ГРЕДА!!! Гарет Бейл опита да изненада вратаря на Севиля с нахлуването си на скорост в наказателното поле и бърз удар, но топката срещна страничния стълб.

22′

ГОООЛ! Втори гол на Андре Силва! Нападателят остана сам пред опразнената врата и се разписа, удвоявайки резултата - 2:0.

17′

ГОООЛ! Андре Силва извежда "андалусийците" напред в резултата! Хесус Навас комбинира със своя съотборник, който бе позициониран на границата на пеналта и оплете топката в мрежата за 1:0.

9′

СПАСЯВАНЕ!!! Бен Йедер засече хубаво центриране с глава и насочи топката към десния ъгъл на вратата. Куртоа обаче реагира веднага и попречи на кълбото да влети вътре. Чудесна намеса от стража на Реал.

8′

Севиля упражнява домакински натиск в първите минути, но до този момент защитата на "белите" се справя.

1′

21 Промес 24 Себайос

Тази вечер от 23:00 часа, Севиля приема Реал (Мадрид)в двубой от шестия кръг в испанската Ла Лига.

"Белите" все още не са допуснали загуба от началото на сезона, като единствената им грешка стъпка бе срещу Атлетик (Билбао), когато тимът записа равенство 1:1.

Спорен гол донесе победата на Реал (Мадрид) срещу Еспаньол

Марко Асенсио герой за "белите"

"Андалусийците" не могат да се похвалят със същата успешна серия, но след двете поредни загуби, отново се завръщат на правилния път. Отборът победи Стандард Лиеж в Лига Европа с разгромното 5:1, а след това и Леванте с 6:2 в Примера дивисион.