ЦСКА ще се раздели с Георги Чорбаджийски в следващите часове, като атакуващият полузащитник ще бъде преотстъпен, съобщава "Тема Спорт".
21-годишният футболист не попада в плановете на старши треньора Христо Янев. През есента Чорбаджийски игра основно за дублиращия тим във Втора лига и не бе включен в групата за първия пролетен кръг срещу Вихрен, завършил 0:0.
Възможностите за негов трансфер са ограничени, тъй като прозорците в повечето европейски първенства вече са затворени. Сделка може да бъде осъществена единствено в България до утре вечерта или в Полша, където пазарът остава отворен до сряда.
Чорбаджийски се смята за един от големите таланти на школата на ЦСКА, но така и не успя да се утвърди в първия състав. През лятото той отпадна от него, след като хареса публикации срещу тогавашния треньор Душан Керкез в социалните мрежи, а впоследствие не пътува и за зимния лагер на тима в Турция.
Vlady
на 23.02.2026 в 10:55:05 #4Не е показал нищо съществено на терена, няма основание да е титуляр и е по-добре да рита под наем вместо да търка пейката.
anatoli-iliev
на 23.02.2026 в 10:39:09 #3Привет на всички АРМЕЙЦИ ....днес като в песента на Beatles...A Hard Day's Night идва ден след тежка нощ !!! С две думи ...ОТВРАТЕН съм от това което видях вчера , но спорта и в частност особенно футбола е проекция на състоянието на държавата !!!!!!!??? Духовна пустота , измекярщина и откровена педерастия най вече на държавно ниво -веднага с уточнение че нямам нищо напротив срещу гей прослойката ...но застанала в нишата си !!! Та така ...но Чорбаджийски не за първи път има странни реакции и хода е логичан !!??
Мик Джагър
на 23.02.2026 в 09:27:06 #2Малко тъпо е да харесваш публикации срещу треньора си у фейсбук. Не ми говори хич добре това. Иначе Чорбаджойски създава впечатление за остър футболист, но някак неефективен и безполезен беше при появите му на терена. При сегашното състояние на отбора и наличните играчи, не виждам как може да играе.
abc-xyz
на 23.02.2026 в 08:38:17 #1Поне на татуировки го е докарал до звездно ниво! А може би това е причината да тъпче на едно място, защото не мисли само за футбол?