Отборът на Реал Сосиедад разочарова безкрайно много всички свои фенове, след като бе изхвърлен от турнира за Купата на краля от третодивизионен състав.

Лейда поднесе една от големите сензации в 1/16-финалите на надпреварата, след като разнебити съперника си насред "Аноета".

Реал Сосиедад спечели първата среща с 1:0, а във втората водеше с 2:0, но допусна три гола във вратата си и изхвърча от състезанието.

Реал Сосиедад победи с 3:0 Вардар

Реал Сосиедад вкара само 3 на Вардар (ВИДЕО)

Баският тим с нова убедителна победа в Лига Европа

Диего Йоренте откри резултата с гол в 24-ата минута на мача. Хуанми удвои преднината на Реал Сосиедад в 34-та минута.

Обратът за Лейда бе започнат от Нунес в 56-та минута, който направи резултата 1:2. Молина изравни резултата от дузпа в 59-та минута. Радулович донесе победата на гостите минута преди края на мача, хвърляйки бомбата в турнира.