Реал Сосиедад разби с 3:0 Вардар (Скопие) в мач от група "L" на Лига Европа. Хуанми (31), Де ла Бела (69) и Йон (81) бяха точни за баските. Испанският тим събра 9 точки и заема второ място във временното класиране, на точка от лидера Зенит. Руският гранд стигна до 1:1 при гостуването си на Розенборг.

Срещата в Сан Себастиян започна със силен домакински натиск, който доведе до гол чак в 31-ата минута. Серхио Каналес центрира от корнер, а Хуанми с глава даде преднина на домакините.

Снимка 321611

Източник: Twitter

Второто попадение падна едва в 69-ата минута. Де ла Бела вкара страхотен гол с удар от воле след центриране на Еспиноса.

Розенборг и Зенит завършиха наравно 1:1

Зенит продължава напред в Лига Европа

Саня Кокорин донесе стратегическа точка за питерци

Крайният резултат оформи Йон в 81-ата минута. Нападателят получи извеждащ пас зад защитата и преодоля стража на македонците.