Нолито заменя Кореа.

84′

Писаро заменя Васкес.

79′

ГОООООООЛЛЛЛЛ ЗА СЕВИЛЯ! Пабло Сарабия бележи с майсторски фалцов удар по земя от наказателното поле - 3:1!

73′

Бен Йедер заменя Муриел.

70′

Добра атака на Севиля завърши с остро центриране на Навас пред наказателното поле, но топката беше изчистена в корнер.

65′

След гола от дузпа на Банега, играта се накъса в последните минути, предвид многото спирания и остри единоборства.

64′

Партей влиза на мястото на Хименес.

63′

Жълт картон за Хесус Навас.

60′

Караско заменя Кореа.

57′

Жълт картон за Анхел Кореа.

56′

Фернандо Торес заменя Габи.

55′

Жълт картон за Габи.

54′

Жълт картон за Васкес.

52′

Какъв пропуск на Атлетико! Анхел Кореа остана сам фронтално срещу вратаря, но ударът му бе спасен от Серхио Рико!

48′

ГОООЛЛЛЛЛЛ ЗА СЕВИЛЯ! Банега е точен от бялата точка - 2:1!

47′

Дузпа за Севиля за нарушение срещу Кореа!

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме!

37′

Пропуск за Севиля! Чудесно центриране на Навас намери Васкес фронтално срещу вратата, но ударът с глава на последния мина на сантиметри от целта!

31′

Анхел Кореа получи пас в наказателното поле, осигури си позиция за стрелба, но ударът му беше блокиран.

27′

Жълт картон за Банега.

24′

Вршалко намери Гризман на точката на дузпата, но нападателят не успя да я насочи точно към вратата.

20′

Ролите се размениха и изглежда, че сега гостите са отборът, който доминира повече на терена и играе с по-голяма увереност.

18′

Жълт картон за Хименес.

13′

ГОООООЛЛЛЛ ЗА АТЛЕТИКО! Антоан Гризман бележи фамозно изпълнение от нищото, след като с изненадващ удар от около 25 метра прехвърли Серхио Рико - 1:1!

7′

Уверено начало за домакините, които след гола играят с още по-голямо самочувствие и пресират съперника в собствената му половина в търсене на второ попадение.

2′

ГООЛЛЛЛЛ ЗА СЕВИЛЯ! Ескудеро открива резултата още в първата атака, засичайки перфектно центриране отдясно - 1:0!

1′

24. Нолито 23. Витоло

Севиля приема Атлетико (Мадрид) в една от най-интересните и интригуващи срещи от 1/4 финалите в турнира за Купата на Краля. След първия двубой на "Уанда Метрополитано" изненадващо или не, но Севиля е с преднина от един гол, благодарение на обрат 2:1, осъществен в заключителните минути.

Резултатът създава предпоставка за повече от любопитен реванш днес. Тимът на Винченцо Монтела влиза в срещата и с допълнително самочувствие, тъй като през уикенда победи като гост с 3:0 и в шампионата на Примера дивисион.

В същото време Атлетико е разколебан, а от това се възползваха новаците от Жирона, които преди дни си тръгнаха с точка от Мадрид, стигайки до равенство 1:1.

Какво ще се случи днес? Отговорът - след полунощ...

Севиля спечели гостуването си на Атлетико (Мадрид) с 2:1

Кошмарни грешки провалиха Атлетико (Мадрид), Севиля с важна крачка към полуфиналите

Хората на Енцо Монтела със зрелищен обрат на "Уанда Метрополитано"