"Сигурен съм, че Серхио Рамос ще остане в състава на Реал (Мадрид)", заяви Лука Модрич пред медиите на Пиренеите.
По-рано днес наставникът на мадридчани Рафаел Бенитес изрази подобно становище, макар в Испания да не спират информациите за непоклатимото желание на испанския централен бранител да си тръгне от „Сантиаго Бернабеу".
„Червените дяволи" подготвят оферта от 60 милиона евро (около 42 милиона паунда), след като вече получиха един отказ.
„Надявам се Серхио да остане, понеже той е много важен", коментира Модрич.
„Рамос е лидер както на, така и извън терена. Той е щастлив тук. Мисля че ще остане и ще продължи да бъде един от най-добрите защитници в света. Дори няма нужда да го моля да остане. Той сам го иска, сигурен съм", допълни хърватският национал.
steiner
на 23.07.2015 в 22:28:58 #1Рамос прекалено лесно си изкарва червени картони и не е първа младост вече.
Рискован трансфер,ако изобщо стане.