ПСЖ записа първа загуба в Лига 1 на Франция от началото на сезона. Парижани допуснаха поражение с 1:2 при гостуването си на новака Страсбург. Срещата бе от 16-ия кръг на първенството.

Нуно Да Коста и Стефан Баокен вкараха за победителите, докато Килиан Мбапе се разписа за ПСЖ.

Запознайте се с петте изисквания на Неймар в ПСЖ

Медиите твърдят любопитни неща за договора на бразилеца

Страсбург откри резултата още в 13-ата минута, когато Нуно Да Коста с глава вкара за 1:0. Малко преди почивката обаче ПСЖ изравни. Адриен Рабио нахлу в наказателното поле и центрира прострелно към Мбапе, който засече топката в мрежата.

ПСЖ натисна през втората част, но вместо това домакините стигнаха до победен гол в 65-ата. Баокен се откъсна отдясно и с диагонален удар вкара за 2:1.

Снимка 326998

До края на срещата парижани изпуснаха няколко чисти положения чрез Мбапе и Ло Селсо, но не успяха да стигнат до равенство.

ПСЖ е лидер с 41 точки в актива си. Страсбург от своя страна вече е с 18 точки на 14-о място.