90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители:
90+4′

Край на мача!

90+3′

ГОООООООЛЛ! Отново Алекс Колев! Страхотната комбинация между Сангаре и Колев беше в основата на третото попадение на "сините". Сангаре намери Алекс Колев, който беше непокрит в предни позиции и за него нямаше проблеми да се разпише още веднъж и да оформи крайния резултат в мача.

90+1′

Джунейт Али с жълт картон.

80′

Матей Шимич получава първия жълт картон в срещата.

59′

ГОООООООООООООЛЛЛЛ! Мустафа Сангаре! Само няколко минути, след като влезе в игра Мустафа Сангаре успя да се разпише, като по този начин удвои аванса за "сините". Марин Петков центрира от корнер, а Сангаре се извиси високо, за да се разпише с глава. Само минута преди това вратарят на Крумовград Янко Георгиев демонстрира добър рефлекс и отрази два опасни удара.

51′

Карлос Охене опита късмета си с удар от средна дистанция, но топката профуча над напречната греда.

50′

Принудетилена смяна в състава на Крумовград. Рафаел Фуртадо напуска терена, а на негово място влиза Наско Милев.

45′

Начало на второто полувреме!

Снимка 678362

Източник: startphoto.bg

45+1′

Край на първото полувреме!

41′

Джавад ел Джемили проби в наказателното поле и се опита да завърши сам с удар от малък ъгъл, но изпълнението му не беше точно.

19′

В 19-ата минута пък дойде първият точен удар за Крумовград. Серкан Юсеин стреля право във вратата, но Пламен Андреев се намеси рутинно.

10′

ГОООООООООООООЛЛЛЛ!! Алекс Колев се разписва в 10-ата минута! Евертон центрира от корнер, а Александър Колев се извиси над всички и стреля с глава. Топката рикошира съвсем леко в противников играч и влезе във вратата на Крумовград.

1′

88. Марин Петков

Левски посреща Крумовград на "Георги Аспарухов" в късния съботен мач от българския шампионат. Двубоят между "сините" и гостите от Южна България ще започне с първия съдийски сигнал на Волен Чинков в 21:15 часа.

"Сините" летят на крилете на надеждата за един отличен сезон, след като записаха три категорични победи от началото на кампанията - 6:1 над Локомотив (София) в "Надежда", 4:0 над Ботев (Враца) на "Герена" и 2:0 над Локомотив (Пловдив) на "Лаута".

Тези вкарани 12 попадения в три мача обещават на привърженици на Левски голеада и срещу тима на Крумовград довечера.

Генчев: Приключихме със селекцията, трябва да дойде много сериозна оферта, за да продаваме

Ето подробности

Любопитно е, че довечера "сините" ще излязат в своя нов резервен екип - изцяло в черно, който ще бъде представен пред публиката срещу бившия тим на Станислав Генчев.

Наставникът на Левски сподели вчера, че очаква победа и се зарече да не разочарова трибуните на "Герена", които се очаква да се понапълнят с ентусиазирани запалянковци. Срещата за домакините със сигурност ще пропусне бразилският нападател Фабио Лима, другите са на линия за срещата. Лима пък ще бъде централна фигура на празника "Синя фиеста", който клубът организира от 19:00 часа.

Крумовград започна отлично сезона, побеждавайки Славия на старта на шампионата, но след това футболистите на Атанас Рибарски допуснаха две поражения, които пратиха тима в долната част на временното класиране.