Левски продължава с фантастичната си победна серия! "Сините" победиха Крумовград с 3:0, а две попадения реализира бившия ас на крумовградчани - Алекс Колев, който се разписа в 10-ата минута и 93-ата. Мустафа Сангаре пък вкара в 59-ата минута.

Левски - Крумовград 3:0 (Развой на срещата по минути)

Двубоят започва в 21:15

Мачът започна по фантастичен начин за Левски - с ранно попадение. Алекс Колев се разписа още в 10-ата минута! Евертон центрира от корнер, а Колев се извиси над всички и стреля с глава. Топката рикошира съвсем леко в противников играч и влезе във вратата на Крумовград.

Снимка 678356

Източник: startphoto.bg

В 19-ата минута пък дойде първият точен удар за Крумовград. Серкан Юсеин стреля право във вратата, но Пламен Андреев се намеси рутинно.

В 41-ата минута Джавад ел Джемили проби в наказателното поле и се опита да завърши сам с удар от малък ъгъл, но изпълнението му не беше точно.

Левски започна и второто полувреме по-активно. В 51-ата минута Карлос Охене опита късмета си с удар от средна дистанция, но топката профуча над напречната греда.

Снимка 678365

Усилията на домакините дадоха резултат в 59-ата минута. Само няколко минути, след като влезе в игра Мустафа Сангаре успя да се разпише, като по този начин удвои аванса за "сините". Марин Петков центрира от корнер, а Сангаре се извиси високо, за да се разпише с глава. Само минута преди това вратарят на Крумовград Янко Георгиев демонстрира добър рефлекс и отрази два опасни удара.

Алекс Колев пък отбеляза в самия край на срещата още едно попадение, което и оформи крайното 3:0. Страхотната комбинация между Сангаре и Колев беше в основата на третото попадение на "сините". Сангаре намери Алекс Колев, който беше непокрит в предни позиции и за него нямаше проблеми да се разпише още веднъж в срещата.