Треньорът на Левски Станислав Генчев е спокоен за защитата на "сините" срещу Ботев (Враца). Съставът приема тима на Тодор Янчев на стадион "Георги Аспарухов" в петък от 21:15 часа.

Много е възможно наставникът на софийския гранд да остане без един от основните си бранители за домакинския двубой в лицето на Келиан ван дер Каап. Припомняме, че нидерландският защитник бе заменен принудително на почивката при победата над Локомотив (София) с 6:1 и е под сериозна въпросителна за мача с врачани.

Въпреки това обаче Станислав Генчев е спокоен, тъй като 19-годишният Борислав Рупанов се справи на ниво през втората част срещу "железничарите" и показа, че може да се справи със задачата да бъде един от тримата централни бранители. Именно юношата е основният кандидат за титулярната позиция при отсъствие на Келиан ван дер Каап.

Генчев няма други проблеми по състава и футболистите се готвят на 100% за домакинството на Ботев (Враца). Днес и утре тренировките на "сините" ще бъдат закрити за фенове и медии.