ЛА лейкърс победи у дома с 82: 72 Чикаго Булс в среща от НБА.

Ламар Одом вкара 23 точки и спечели 10 борби и помогна на Лос Анжелос Лейкърс да победи Чикаго Булс. Андрю Байнъм добави 12 точки и спечели 13 борби преди да напусне полето за фаулове.

Кобе Брайънт наниза 18 точки.

Андрес Ночиони вкара цели 30 точки за "биковете" от Чикаго. От първите седем стрелби към коша на Лейкърс Ночиони вкара 5 пъти. Благодарение на Ночиони, който водеше гостите в срещата Лейкърс водеше едва с 62:59 преди началото на последната (четвърта) част на срещата.

Лос Анжелес се разигра в тази част и направи разлика само за 5 минути цели 11 точки - 74:63, а в началните пет минути  на тази последна част водеше с 12:1.

Кобе Брайънт стреля два пъти в първата част и ги пропусна, а финишира първото полувреме с пет точки.