аз пък гласувах за Йоана Тучинска и не се срамувам да си го призная
мисля, че и футболистите одобряват този вариант, остава само да сложим за помощник Андреа която ще пуска подходяща музика на тренировките, и ше видите как ше се мотивират за нула време. Може да им сложим и маси по терена, да има за (на) какво да играят
KОЙ ГЛАСУВА ГЕ ГЕРМАНЕЦА Е НАЙ-ДОБРИЯ НИ ВАРИАНТ
хора прост ли се или да 1000 пъи съм го казвал и пак казвам - не ни е проблема в селекционера а в игра4ите и фъргюсън и моуриньо накуп да са ни тренери пак нищо това е с куци магарета отбор искаме да прайме не става
5. Bogatis_Quaresma | 11.08.2011 16:45
Не ни трябва треньор, нито отбор !
............................................
Право казва колегата, ще си гледаме и ще се радваме на Маншафта
Матеус трябва да остане на поста си, защото ако бъде сменен, ще остане някакво измамно и лъжовно усещане, че БФС все пак е свършил нещо свързано с футбола ни и националният отбор в частност. Тази "отсрочка" вече я ползват няколко пъти и ще е жалко, ако мине номера още веднъж.
Сектор А
на 12.08.2011 в 22:23:13 #14Умeн съгласен съм с теб . Мисля дори че по този начин ще върнем и публиката на стадиона .

m pokora
на 12.08.2011 в 06:00:00 #13това наистина ли е бучинска, че на мен ми мяза на кродила гена от пъклен дом, който явно не е бутнал на матаус и е настанала една световна драма
Умeн
на 12.08.2011 в 05:48:04 #12аз пък гласувах за Йоана Тучинска и не се срамувам да си го призная
мисля, че и футболистите одобряват този вариант, остава само да сложим за помощник Андреа която ще пуска подходяща музика на тренировките, и ше видите как ше се мотивират за нула време. Може да им сложим и маси по терена, да има за (на) какво да играят
milmanlev
на 12.08.2011 в 05:30:18 #11Матеус трябва да остане ама Перуката трябва да си ходи заедно с две трети от тъй наречените футболистчета!!!
krimkata
на 12.08.2011 в 05:20:47 #10не бе сложете Фекалната локва ВИЛЛЕ
. той ще оправи положението. дееееба аман от спецове и разбирачи.Затова сме и на това дередже.
DrINKO
на 11.08.2011 в 22:37:57 #9Димитър Пенев!!!!!!!
Сектор А
на 11.08.2011 в 22:02:23 #813. EnglishFootie | 11.08.2011 23:04 и фъргюсън и моуриньо накуп да са ни тренери пак нищо това е с куци магарета отбор искаме

EnglishFootie
на 11.08.2011 в 20:04:25 #7KОЙ ГЛАСУВА ГЕ ГЕРМАНЕЦА Е НАЙ-ДОБРИЯ НИ ВАРИАНТ
хора прост ли се или да 1000 пъи съм го казвал и пак казвам - не ни е проблема в селекционера а в игра4ите
и фъргюсън и моуриньо накуп да са ни тренери пак нищо това е с куци магарета отбор искаме да прайме не става

streamer
на 11.08.2011 в 19:25:03 #6Пълен цирк сме Поне да сложат Вили Вуцов за да се смеем, когато дава интервюта след мача
SINQtitla
на 11.08.2011 в 15:18:56 #5Ноо ясно, че трябва да остане. Треньорите в България са пълни ръбове, а тоя поне може да приложи някакъв западен модел на работа
lyubo
на 11.08.2011 в 15:04:24 #4И с треньор и без, по-зле накъде? Вместо да харчат грешни пари да създадат детски школи, че след 10-15 години да имаме някакви грамотни футболисти
villie
на 11.08.2011 в 13:53:38 #35. Bogatis_Quaresma | 11.08.2011 16:45 Не ни трябва треньор, нито отбор ! ............................................ Право казва колегата, ще си гледаме и ще се радваме на Маншафта
boris
на 11.08.2011 в 13:13:05 #2Матеус трябва да остане на поста си, защото ако бъде сменен, ще остане някакво измамно и лъжовно усещане, че БФС все пак е свършил нещо свързано с футбола ни и националният отбор в частност. Тази "отсрочка" вече я ползват няколко пъти и ще е жалко, ако мине номера още веднъж.
villie
на 11.08.2011 в 13:05:47 #1Сменете Лотар с треньора на Авангард Бачево