Zasluzavat momchetata da otidat po natatuk, Njama da e chestno da otpadnem.
Sled tolkova trud i serioznija progres koito napraviha ( zaigraha kato otbor, i slu4ihme na trenior koito da se spravi s tazi neleka zada4a), prosto shte e mnogo neprijatno.pozelavam im uspeh ot sarce
Coldman
на 10.10.2013 в 19:57:46 #2Изсирам се зловещо в устата на автора на първия коментар

emilion
на 10.10.2013 в 11:41:28 #1Zasluzavat momchetata da otidat po natatuk, Njama da e chestno da otpadnem. Sled tolkova trud i serioznija progres koito napraviha ( zaigraha kato otbor, i slu4ihme na trenior koito da se spravi s tazi neleka zada4a), prosto shte e mnogo neprijatno.pozelavam im uspeh ot sarce