Халфът на Германия Месут Йозил влезе в конфликт с феновете минути след поражението с 0:2 от Южна Корея, което коства мястото на Бундестима на Мондиал 2018.

Някои от запалянковците искаха да бият плеймейкъра, но до крайности не се стигна. Повече подробности за случилото се разкри треньорът на вратарите в отбора Андреас Кьопке. 

"Един фен обиди Месут, при което аз веднага дръпнах играча встрани. Сложих пръст върху устните и направих знак на въпросния запалянко да замълчи", заяви Кьопке пред Bild. 

Йозил бе критикуван за слабото си представяне по време на Световното първенство, а освен това феновете го недолюбват заради срещата му Реджеп Ердоган, на която го нарече "моят президент". 

Месут Йозил се сби с германски фенове!

Месут Йозил се сби с германски фенове!

Напрежението след отпадането на световния шампион ескалира