Капитанът на националния отбор на Италия Фабио Канаваро вярва, че адзурите ще преминат като бърз влак през квалификациите за Мондиал 2010 и не постави за цел пред тима класиране за шампионата в Южна Африка, а направо нова световна титла.
Бранителят на Реал (Мадрид) е убеден, че завърналият се начело на селекционерския пост Марчело Липи ще възвърне силата на отбора и сподели, че се е срещнал и с уволнения Роберто Донадони, за да се сбогуват. „Ако Липи ме иска в състава, ще бъда там, за да триумфирам на световното първенство в Южна Африка”, зарече се Канаваро.
„Липи искаше да знае, колко време ще отнеме моето възстановяване, докато на Донадони благодарих за двете прекрасни години”, каза още капитанът на Италия. Световните шампиони са в една квалификационна група за Мондиал 2010 заедно с България, както и Ирландия, Грузия, Черна гора и Кипър.
renton
на 14.07.2008 в 19:52:52 #7bazani Ей тъпан не загравяш ли през кой отбор трябва да мине Италия за да стигне през световното.
bazani
на 14.07.2008 в 11:00:41 #6А така Фабио,мачкай!!! Напълно съм съгласен с теб!!! А тези,които са против италианците и ги обиждат..да погледнат любимите си отбори що за стока са
))
Amerikanec
на 14.07.2008 в 09:01:18 #5Канаваро: Ще минем като бърз влак към световното в ЮАР...и ще отпътуваме като влака стрела още след предварителните групи!
VINETU
на 13.07.2008 в 15:54:08 #4Тоя май много му знае устата, ама дано нашите момчета му я затворят.

DruGFelLa
на 13.07.2008 в 09:47:18 #3Тия май незнаят де е г.Яна
dave
на 13.07.2008 в 07:51:26 #2Да не си тръгнат с бързия влак за Италия след квалификациите!!!
pavlitos
на 13.07.2008 в 03:25:30 #1http://ibox.bg/groups/%C1%C0%CD+%C7%C0+%C2%CE%C9%C2%CE%C4%C0%D2%C0/