Наставникът на Сидни Греъм Арнолд бе назначен за селекционер на Австралия. Той ще заеме поста след края на Мондиал 2018. В Русия "кенгурата" ще бъдат водени от Берт ван Марваайк. 

Ангажиментът на холандеца е само до края на форума, след което постът ще бъде зает от Арнолд. 

"Голяма чест е да бъдеш треньор на националния отбор на своята страна", заяви 54-годишният специалист. 

Това ще бъде негов втори престой начело на Австралия.

Австралия се класира за Мондиал 2018

Предпоследният финалист на Мондиал 2018 е вече известен

Успех с 3:1 за "кенгурата"