Наставникът на Сидни Греъм Арнолд бе назначен за селекционер на Австралия. Той ще заеме поста след края на Мондиал 2018. В Русия "кенгурата" ще бъдат водени от Берт ван Марваайк.
Ангажиментът на холандеца е само до края на форума, след което постът ще бъде зает от Арнолд.
"Голяма чест е да бъдеш треньор на националния отбор на своята страна", заяви 54-годишният специалист.
Това ще бъде негов втори престой начело на Австралия.