Бранителят на нидерландския национален отбор Върджил ван Дайк коментира казуса с прекъсванията за освежаване с вода по време на срещите от Световното първенство през 2026 г. след равенството 2:2 срещу Япония.
"Мисля, че ситуацията с прекъсването за пиене на вода е много интересна. Гледах почти всеки мач от Световното първенство.
И всеки път не ми харесваше рекламната пауза, която започваше. Мисля, че не е добре и за неутралните фенове, които гледат мачовете по телевизията.
Ако навън е наистина горещо, би било хубаво да има такива почивки, но мисля, че всеки мач трябва да се разглежда поотделно.
Мисля, че казах достатъчно по този въпрос", каза Върджил ван Дайк.