Капитанът на Англия Джон Тери (на снимката вляво) ще пропусне световната квалификация срещу Беларус в Минск в сряда поради контузия.
Тери, който не игра в събота срещу Казахстан заради болки в гърба, все още не е възстановен и отново не тренира.
Защитникът Ашли Коул също пропуска гостуването в Минск в сряда. Коул е с разтежение от победата над Казахстан (5:1).
all_summer_long
на 14.10.2008 в 18:25:22 #3dobre 4e Тио Уолкът 6те е с тях !!!!
YasoBaso
на 13.10.2008 в 23:55:45 #2tvorec Регистриран на: 06.04.2008, 17:56 Пуснато на: 14.10.2008, 00:12 кой беше стиви джи ========== Ами...този, дето без фланелка изглежда доста по-добре от Лампард-Ебаси тюфлека...
tvorec
на 13.10.2008 в 21:12:44 #1кой беше стиви джи