Дуайт Йорк ще помага на Тринидад и Тобаго за СП`2010
12.07.2008 13:52:07
Дуайт Йорк ще играе за Тринидад и Тобаго
36-годишният нападател, който е играч на английския Съндърланд, е разговарял с шефовете на местната футболна федерация, за да съобщи намерението си.
Националният селекционер Франсиско Матурана заяви, че е изключително щастлив от факта, че ще може да разчита на най-опитния футболист и безспорната звезда на Тринидад и Тобаго.
По-рано през годината Йорк игра в контрола за родината си срещу Англия.
Нападателят е роден през 1971 година и направи кариера в Англия с екипите на Астън Вила, Манчестър Юнайтед, Блекбърн, Бирмингам и Съндърланд, като игра още и за австралийския ФК Сидни.
LORD_SLIM
на 12.07.2008 в 18:38:44 #3Напротив!Все повече отбори извън Европа бележат израстване докато най-добрите национални отбори в Европа бележат спад,гласно заради наличието на много чужденци в отборите.Особен прогрес бележат африканските отбори.
Revan__
на 12.07.2008 в 14:30:18 #2Затова Швеция не ги победи ,а Англия с 350 зора го направи !
dark_smoke
на 12.07.2008 в 14:27:32 #1Заради такива страни като ТТ световното е много по-слабо от европейското.