Селекционерът на Хърватия Славен Билич коментира, че въпреки поемането на треньорския пост начело на Англия от Фабио Капело, "трите лъва" ще имат доста трудности, докато върнат старата слава на английския футбол.
"Факт е, че след като не се класираха за Евро 2008, всички нападнаха треньора. Посочиха го с ръка: ето, Стийв Макларън е виновен. А истината е, че просто самият отбор не пое своята отговорност.
Островитяните играеха лошо и просто не заслужаваха да се класират. Сега дойде Капело и те едва ли не очакват да са на съвсем друго ниво. Той е гениален треньор, но проблемът не беше в треньорския пост.
Честно казано, и в тези квалификации очаквам Хърватия да е с класа над тях. Имат много да наваксват, докато достигнат нивото си от преди години", коментира Билич. Както е известно, след като двата тима играха в една предварителна група за ЕВРо 2008, сега се паднаха заедно и в тази за Мондиал 2010.
sVinete pod noJa
на 16.01.2008 в 23:15:48 #5драго, ти си тотален олигофрен.
fox
на 16.01.2008 в 12:37:39 #4Билич много отрано започна с изхвърлянията и нищо чудно накрая да се чуди, как да се оправдава за загубите от Англия...
disaster
на 16.01.2008 в 11:24:17 #3Хехехехе ама и тоя е яко във филма

bazani
на 16.01.2008 в 09:36:02 #2Не обичам Англия и футбола им там,но с Капело Англия няма да загуби мач от Хърватска,очаквам хикс и победа за Англия от мачовете!!! Иначе че и футболистите си имат вина,това е ясно!!! Дървари
)
ManU
на 16.01.2008 в 08:33:24 #1тоя много взе да се изхвърля...Англия ще се класира с Капело това е ясно....