Кралят на Испания Хуан Карлос се отказа да ходи до Йоханесбург за финала на Световното първенство. Първоначално той възнамеряваше да пътува до ЮАР, за да подкрепя "Ла Фурия" срещу Холандия. Наскоро обаче краската особа е претърпял операция и лекарите са му забранили да лети, тъй като това можело да влоши състоянието му.
Въпреки това, играчите на Висенте дел Боске няма да останат без кралска подкрепа. Утре вечер на "Сокър Сити" ще бъде кралица София, както и престолонаследникът Принц Фелипе, заедно със съпругата си принцеса Летисия.
Холандия, която също е монархия, пък ще има подкрепата на Вилем-Александър, който скоро ще замести на трона кралица Беатрикс Нидерландска.
sponge bob
на 10.07.2010 в 13:16:10 #4Трактореееееееееееееее, месата ти капят, прокажен шимейле
steiner
на 10.07.2010 в 10:07:00 #3Краля е ценител на хубавия футбол.Това 1:0 е далеч от неговия вкус.
sponge bob
на 10.07.2010 в 09:23:35 #2Нормално, като е видял съдийските безобразия добутали Испания на финал.
Срам го е човека, той е благородник и с достойнсво, не катунска измет.
RMCF
на 10.07.2010 в 09:19:47 #1