Легендата на немския футбол Франц Бекенбауер разкритикува отбора на Англия след ремито на "трите лъва" (1:1) със САЩ. Кайзера изрази и мнение, че селекционерът Фабио Капело не може да промени нищо в този тим.
"Онова, което видях от англичаните срещу САЩ има много малко общо с футбола. Изглеждаше ми така, сякаш Англия се е върнала към доброто старо време, когато само изритваше топката напред и бягаше", заяви почетният президент на Байерн.
"Не съм сигурен, че Капело може да направи много по този въпрос. Англичаните бяха наказани за това, че големите клубове в първенството им предпочитат да залагат на чужденци", допълни Кайзер Франц.
Amerikanec
на 15.06.2010 в 09:29:42 #7За радост на Хер Фък Германия ще се опита да отпадне още в групите......да им стискаме палци!
LEGENDATA
на 15.06.2010 в 09:06:23 #6За жалост Бекенбауер е напълно прав ........... Щом Хески и Милнър бяха титуляри няма какво да се коментира, а Джерард и Лампард никога не са могли да играя заедно, а и са абсолютно еднотипни играчи и си пречат. Не взе Уолкот, който с Ленън по крилата нямаше кой да ги хване, а пуска Милнър, който по душа си е дефанзивен халф да играе ЛЯВО крило.............

Amerikanec
на 15.06.2010 в 08:45:53 #5Англия може да не е перфектна, но да кажеш че е жалка говори за това колко го е яд Бекенбауер че швабския клубен футбол е 3 нива по-надолу!! Ще видите че Англия ще стигне по-напред от Германия!!
Rossoner
на 15.06.2010 в 08:42:54 #4не го знам какъв е американец или африканец но или не иска да си признае или изобщо не разбира от футбол
Rossoner
на 15.06.2010 в 08:42:02 #3оффф разбирач.... Германия 3 световни титли и 7 финала.... евро 2008 финал , мондиал 2006 - 3ти , мондиал 2002 втори .... а англичаните какво са направили на последните първенства.
ToM_BaKeR
на 15.06.2010 в 08:40:38 #2Ти или си прост или си много прост , кое от 2те е ???? Жалка Англия , с жалки екипи с жалки играчи , чак ме беше гнус и срам от самия себе си че ги гледах срещу Янките
с Великия Треньор Боб Брадли по колежански сокър ( не футбол )
Кил Ингланд
Amerikanec
на 15.06.2010 в 08:30:22 #1Ха Ха Ха - а какво да кажем тогава за Германия?! Ако Англия е зле, то германия е още по-зле!!