Нападателите на английския Манчестър Юнайтед Единсон Кавани и Антони Марсиал получиха контузии и бяха заменени при победата над Уест Хам с 3:1 снощи. Това се оказа добре за конкретния двубой, защото влезлите на техните мяста Маркъс Рашфорд и Хуан Мата, заедно с другата резерва Бруно Фернандеш преобразиха отбора и спомогнаха много за обрата.

Кавани започна като титуляр на "Лондон Стейдиъм", но бе заменен на почивката от Маркъс Рашфорд, а Марсиал напусна принудително в 62-а минута и на негово място влезе Хуан Мата. Кавани и Марсиал ще преминат допълнителни прегледи и може да пропуснат мача с РБ Лайпциг в Шампионска лига във вторник. Юнайтед се нуждае от равенство, за да се класира на осминафиналите.

"Двамата получиха мускулни контузии и бяха заменени принудително. За щастие, направихме правилни смени и спечелихме мача. Кавани и Марсиал ще преминат допълнителни прегледи преди следващия ни мач в Шампионска лига във вторник", коментира мениджърът на Юнайтед Оле Гунар Солскяер.